Fájó vereség itthon

Etyek –  Csókakő   0 – 2  Helyszín Etyek kezdés 17:00  néző 75

A mérkőzést a hazai csapat kezdte erősebben, a.6-7 perc környékén a 11 mezben játszó Mészáros Dávid előtt volt lehetőség, a Jobb oldalról a 16-os magasságában kapott középre egy passzt amit belsővel a hosszú sarok mellé rúgott, a labda csak pár centivel kerülte el a kaput. Majd nemsokkal ezután a bal szélről adódott egy kapáslövés amely nemsokkal kerülte el a kaput. A kihagyott helyzetek megbosszulták magukat mert a 17. percben a Csókakői csapat kapitánya egy hosszú indítás után a jobb szélen elhúzva kilőtte a bal felső sarkot. Ezután szinte eseménytelen percek teltek majd a 31, percben az ellenfél baloldali szögletét követően a hazaiak középső hátvédje szerencsétlenül fejelt a labdába és a kapus feje mellett a hálóba küldte a labdát. ( 0-2).
Ezzel az eredménnyel vonultak a csapatok a félidőben szünetre. A második félidő vegyesen hozott támadásokat, és helyzeteket, de gól nem esett több. Így maradt a félidő eredménye  a végső eredmény is. Jó iramú mérkőzésen a hazai csapat megérdemelte volna a döntetlent de sajnos ezt nem sikerült elérni.