Kiábrándító vereségek

Gyorsan lerombolták az iváncsai csapatok az etyekiek kedélyeit a múlt heti mérkőzés után, hiszen a Pusztavám elleni kettősgyőzelmet követően Iváncsán az ifjúsági és a felnőtt csapat is 5-0-ra kapott ki.

Az ifistáknak az első félidei produkciójuk hagyott kívánnivalót maga után, ugyanis 4 gólt kaptak ebben a játékrészben és ez meg is pecsételte a sorsukat.

A felnőtt csapat a 22. percig bírta ki kapott gól nélkül az addig is jobban játszó hazai csapat ellen, majd pedig a szünet előtt még elszenvedtünk egy gólt, ami a lehető legrosszabbkor jött. A második félidőben nem tudtunk felállni a padlóról és 5-0 lett a végeredmény.

Bízzunk a jobb folytatásban!

Következő mérkőzés: Etyek-Bakonycsernye, március 26. 15:00 (az ifjúsági mérkőzés 13:00-kor kezdődik)